Haber

Ebru Şallı’nın eşi Uğur Akkuş, dolandırıcılık şikayetiyle gözaltına alındı

DOLANDIRICILIK şikayeti üzerine gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen model Ebru Şallı’nın eşi iş insanı Uğur Akkuş serbest bırakıldı. Akkuş’un, müştekinin zararı karşılandıktan sonra şikayetinden vazgeçtiği gerekçesiyle serbest bırakıldığı öğrenildi.

Hakkındaki şikayet nedeniyle İstanbul Havalimanı’nda gözaltına alınan Uğur Akkuş, emniyetteki işlemlerinin ardından dün adliyeye sevk edildi. Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’ne sevk edilen Akkuş, savcılık tarafından ifadesi alındıktan sonra müştekinin zararı karşılaması üzerine serbest bırakıldı ve şikayet geri çekildi.

500 BİN DOLAR VERİLDİ

Uğur Akkuş’un 31 Mayıs’ta Şişli’deki ofisi, müşteki Ömer A’nın elindeki 500 bin doları kripto paraya çevirmek için verdiğini, Akkuş’un parayı ofiste çalışan iki kişiye bankaya yatırmak için verdiğini ancak kendisinden bir daha haber alınamadığını iddia etti. Tekrar. Olaydan sonra Fransa’ya gittiği ve 11 Haziran’da Türkiye’ye döneceği öğrenilen Akkuş, savcının gözaltına alınmak üzere hava alanında yakalandı. Diğer zanlılar adreslerinde yakalandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu