Teknoloji

Bilim kurgu temalı çevrimiçi hayatta kalma oyunu geliyor: DUBIUM

 
Geliştirici MUMO Studio, beş oyunculu hayatta kalma sosyal çıkarım oyunu Dubium’un 14 Haziran’da Steam üzerinden PC için Erken Erişim’de 14,99 $’a çıkacağını duyurdu. Oyunun Erken Erişim sürümü, yeni bir oynanabilir karakter, karakter kozmetikleri, Battle Pass sistemi, lobi sohbet sistemi ve daha fazlasını içerecek.
 
Oyuncu geri bildirimleri bu süreçte dikkate alınacaktır.
 
 
 
14 Haziran’da karşımıza çıkacak olan Dubium, online olarak oynayabileceğimiz bir yapı aktaracak. Yakın gelecekte geçen bir bilim kurgu ortamının bizlere sunulacağı oyunda hayatta kalma ve sosyal çıkarım unsurları yer alacak. Buradaki oyuncular, çok geç olmadan görevleri tamamlamak için birlikte çalışacak. Asıl amacımız bulunduğumuz yerden kaçmak olacaktır. Ancak gruptan birileri bizi buradan kaçmamıza izin vermeyecek çeşitli tuzaklara sürükleyecektir. Yani hem bu kişiyi bulmak hem de buradan çıkmak oyunun asıl amacı olacaktır.
 
Ekipte bir hainin yer alacağı oyun erken erişim versiyonu olarak gelecek. Geliştirici grubu, bu süreçte oyuncu geri bildirimlerini önemseyecek ve çeşitli güncellemelerin oyuna dahil edilmesini sağlayacak.
 
DUBIUM erken erişim çıkış tarihi
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu