Haber

Şamil Tayyar’dan Özgür Özel yorumu: AK Parti’de beceriksiz hırsların işi zorlaştı

AK Parti’nin yeni MKYK’sine giremeyen ve partiye yönelik eleştirileriyle sık sık gündeme gelen Şamil Tayyar, Meclis’te yeni genel başkan seçilen Özgür Özel ile ilgili paylaştığı açıklamada da partisine gönderme yaptı. CHP Kongresi.

Özgür Özel’i mesajında ​​tebrik etmeyen Tayyar, “Öncelikle bir vatandaş olarak delegeleri tebrik ediyorum.”

Yerel toplantıyı hatırlatarak partisine gönderme yapan Tayyar, “Özel ve ekibi bu güçlü desteği CHP ve Türkiye adına büyük bir sinerjiye dönüştürebilecek mi göreceğiz ama partideki motivasyonun arttığı aşikar” dedi. seçimler. Şamil Tayyar, “AK Parti’de muhalefet dağıldı, her yerde, özellikle İstanbul/Ankara’da mutlaka kazanacağız” diyerek partiyi dostlar kulübüne dönüştürmek isteyen beceriksiz hırslıların işi biraz zorlaştı. daha zor.”

Şamil Tayyar’ın sosyal medya hesabından paylaştığı mesajı şöyle:

“CHP delegesi, kurultaydaki toplumsal değişim talebini olumlu sonuçlandırdı. 13 kez seçimi kaybetmesine rağmen koltuğunda ısrar eden Kılıçdaroğlu’nun yerini aldı. Öncelikle bir vatandaş olarak delegeleri tebrik ediyorum. Bakalım Özel ve arkadaşları gelecek mi? Grup bu güçlü desteği CHP ve Türkiye adına büyük bir sinerjiye dönüştürebilir ama partinin motivasyonunun yükselip yükselmediğini göreceğiz.Bu değişim genel siyaseti de etkileyecek ve yeni siyasi işbirliklerini tetikleyecek. AK Parti’de ‘muhalefet dağıldı, her yerde, özellikle İstanbul/Ankara’da mutlaka kazanacağız’ diyerek partiyi dostlar kulübüne dönüştürmek isteyen beceriksiz hırslıların işi biraz daha zorlaştı. .. Önemli olan milletin iradesidir. Sadakat kişilere değil ilkeleredir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu