Haber

Şahinbey Ampute kupaya hızlı başladı 6-1

Şahinbey Ampute Futbol Ekibi Van’da yapılan Türkiye Kupası karşılaşmalarının ilk maçında ODTÜ Spor Kulübü Ampute futbol takımını 6-1 mağlup ederek Türkiye Kupası maçlarına galibiyetle başladı.

Van’da 13-17 Kasım tarihlerinde oynanmaya başlanan Türkiye Kupası karşılaşmalarında Şahinbey Ampute Futbol Kadrosu, ODTÜ Spor Kulübü Ampute futbol ekibini 6-1 mağlup ederek Türkiye Kupası maçlarına galibiyetle başladı. Şahinbey Ampute Futbol Kadrosunun gollerini (3-31. dakikalarda) Mohammed Mubarık, (27-36. dakikalarda) Yussif Yahaya, (48. dakikada) Kemal Güleş ve (12. dakikada) Umutcan Köse kendi kalesine atarken, ODTÜ Spor Kulübü’nün tek golünü 22 dakikada Ahmet Akkaya kaydetti.

“Hedefimiz kupa”

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Kulüp Başkanı Cuma Güzel, alınan galibiyetten dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Türkiye Kupası maçlarına Şahinbey Ampute Futbol Takımı olarak çok iyi bir başlangıç yaptık. İlk Maçımızda ODTÜ Spor Kulübü’nü 6-1 mağlup ederek, kupada ne kadar argümanlı bir grup olduğumuzu gösterdik. Alınan galibiyetten ötürü teknik grubumuzu ve futbolcularımı kutluyorum. Önümüzdeki maçlarda da birebir istek ve hırsla maçlara çıkacağız ve kupayı tekrar kentimize getireceğiz” dedi. – GAZİANTEP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu