Oyunlar

PS Plus Essential Mayıs 2024 Oyunları Duyuruldu

Sony Interactive Entertainment tarafından yapılan duyuru ile PS Plus Essential Mayıs 2024 oyunları açıklandı. Peki önümüzdeki ay abonelere hangi oyunlar verilecek? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: PlayStation Özel Oyunlarının İndirme Rakamları Sızdırıldı


7 Mayıs 2024 Salı günü itibarıyla indirmeye açılacak PS Plus Essential Mayıs 2024 oyunları, EA Sports FC 24, Ghostrunner 2, Tunic ve Destiny 2: Lightfall olarak açıklandılar.

PS Plus Essential Mayıs 2024 Oyunları Detayları

  • Destiny 2: Lightfall (PS5, PS4)
  • EA Sports FC 24 Standart Edition (PS5, PS4)
  • Ghostrunner II (PS5)
  • Tunic (PS5, PS4)

Destiny 2: Lightfall (PS5, PS4)

Kuşatma altındaki bir Neptün şehrinde her şeyin sonu yaklaşırken Muhafız arkadaşlarında güç bul. Tanık geldi. Lightfall’un unutulmaz Efsanevi modunda zafer kazanmak için yeni ödüllerle kuşan ve yeni Karanlık güçlerin kilidini aç.

EA Sports FC 24 Standart Edition (PS5, PS4)

HyperMotionV teknolojisi, Opta tarafından optimize edilmiş ve daha gerçekçi oyuncu gelişiminin yaşandığı ve daha fazla özelleştirmenin uygulandığı OyunTarzları ve Frostbite motorunun gücü ile hem animasyon hem de görsellik anlamında şimdiye kadar olan en gerçekçi futbol deneyimini yaşatacak olan EA Sports FC 24, Ultimate Team modu ile erkek ve kadın futbolunu aynı sahada buluşturuyor.

Ghostrunner II (PS5)

Ghostrunner’ın bir yıl sonrasındaki bir zamanda geçecek olan devam oyunu, bizi kıyamet sonrası siber çılgınlık dünyasının geleceğine götürecek. Bir kez daha Jack olarak Dharma Tower dışında bir araya gelen ve insanlığın geleceğini şekillendiren şiddet yanlısı bir yapay zeka tarikatını bertaraf etmeye çalışacağız.

Tunic (PS5, PS4)

Büyük maceralara atılan küçük bir tilkiyi anlatan izometrik aksiyon oyunu TUNIC’te kayıp efsaneler, kadim güçler ve vahşi canavarlarla dolu bir diyarı keşfet. Harap olmuş bir diyara düştükten sonra en büyük silahın olan merak duygunu kullanarak devasa yaratıklarla yüzleşecek, tuhaf ve güçlü eşyalar toplayacak ve uzun zaman önce unutulan sırları açığa çıkaracaksın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu