Haber

Karşıyaka Bostanlı Basketbol Sahası’nda Smaç Gösterisi

Karşıyaka Bostanlı basketbol sahası, 5 bini aşkın seyircinin katıldığı Brotherhood Squad (BHS) smaç gösterisine ev sahipliği yaptı.

İzmir Büyükşehir ve Karşıyaka Belediyesi’nin desteğiyle Sneaks Up’ın ana sponsorluğunda smaç gösterisi gerçekleştirildi. YouTube yayıncısı Alper Biçen ve BHS ekibinin liderliğinde gerçekleştirilen etkinlik, Amerikalı atlet Slim ve 2 kez FIBA ​​​​Smaç Yarışması Şampiyonu olan Ukraynalı atlet Dmytro Kryvenko’nun katılımıyla gerçekleştirildi.

MED BRODIE ŞAMPİYON OLDU

Sekiz yarışmacının mücadele ettiği smaç karşılaşmasının finalinde BHS grubundan Med Brodie ve Ukraynalı atlet Dmytro Kryvenko kozlarını paylaştı. Med Brodie yaptığı smaçlarla heyetten ve seyircilerden tam not alarak şampiyonluk kupasını kaldıran isim oldu. Etkinliği 5 binden fazla basketbolsever takip etti.

RAP MÜZİKÇİLERİ KATILIYOR

Smaç gösterisi öncesi rap müzik müzisyenleri Anıl Piyancı, Khontkar, Kozmos ve Kamufle sahne aldı. Sanatçılar ve sporcular arasında da karışık bir maç yaşandı.

Etkinlik kapsamında Sneaks Up, etkinliğin anısına basketbol sahasının zeminini boyamak için İzmir grafiti grubu Color Addicts (Pans, Shero, Plex) ile işbirliği yaptı.

– izmirlice-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu