Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Alev Alatlı’ya mesaj: Vefatını biz ayrılırken öğrendim, aramızda yaşamaya devam edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa’da ilçe belediye başkan adayları tanıtım toplantısında konuşuyor. Erdoğan’ın konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

Alev Alatlı Hocamıza Allah’tan rahmet diliyorum. Ülkemizin yetiştirdiği en önemli aydınlardan biri olan ve Cumhurbaşkanlığı Kültür Sanat Büyük Ödülü sahibi Alev Alatlı hocamız eserleri ve fikirleriyle yaşamaya devam edecektir. Dün vefat eden Orhan Türkdoğan’a da Allah’tan rahmet diliyorum.

“BURSA İÇİN GECE GÜNÜ ÇALIŞTIK”

Büyükşehir belediye başkan adayımız Alinur Aktaş ile Bursa’da yola devam etme kararımızın ardından bugün ilçe adaylarımızı duyurmak için buradayız. Burası olağanüstü bir şehir. Bir tarafı Marmara Denizi’ne bakan, sırtını Uludağ’a veren Bursa, her şeyden önce bir kuruluş şehridir.

21 yıldır belediye başkanlarımız ve bakanlıklarımızla Bursa’ya hak ettiği eserleri kazandırmak için gece gündüz çalıştık. Yıllardır ihmal edilen Bursa’yı modern bir şehir haline getirdik.

“AK PARTİ’Yİ KAYBETTİRMEYE ÇALIŞANLARI ÜZÜNTÜYLE İZLİYORUZ”

Umutla oy Tarih yaklaştıkça tekrar Bursa’ya geldiğimizde çalışmalarımızı detaylı olarak sizlerle paylaşacağız. Büyükşehir ve ilçe belediyelerinde yapacağı tercihlerle Bursa’nın Türkiye Asır yürüyüşünün hızlanmasını istiyoruz. Ülkemize dair vizyonu olmayanların AK Parti’ye kaybettirmeye çalışmasını üzüntüyle izliyoruz. Açıkçası hizmet ve çalışma siyaseti söz konusu olduğunda üstümüzde kimseyi tanımıyoruz.

Ülkeyi tekrar aynı yere döndürmenin artık kimseye faydası olmaz. Biz Türk Yüzyılının peşinde koşarken milletimiz de kendi yıldızını paylaşmaktan başka pişmanlığı olmayanların karşılığını verecektir. İşte CHP’nin durumu. “Ülkenin veya şehirlerimizin durumu umurlarında değil.”

Detaylar geliyor…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu