Haber

Başkan Kocaman muhtarlarla bir araya geldi

Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, Kartepe muhtarlarıyla görüşmeye geldi. Yapılan yatırımların değerlendirildiği toplantıda Lider Kocaman, “Birlikte çok daha büyük işlere imza atacağız” dedi.

 

Başkanlığını Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman’ın yaptığı toplantıya, Kartepe Muhtarları Derneği Başkanı Hüseyin Türker, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri, İSU, SEPAŞ, İZGAZ ve Türk Telekom yetkilileri katıldı.

 

ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, “Kartepe’mize hizmet yolunda gönülden çalıştığımız çok değerli muhtarlarımızla bir araya geldik” dedi. Bütün belediyeler deprem bölgesine giderek yeniden hayata başlamak için gece gündüz çalıştı. Depremin ardından ilçemizde yatırımlarımıza geri döndük. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz” dedi.

 

BÜYÜK İŞLER YAPTIK

“Kartepe’miz için hep birlikte güzel işler yaptık” diyen Önder Kocaman, “Kartepe’mizin kentli kimliğini kazanması adına yatırımlarımızı yaptık. Bu yatırımlarda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Biz her zaman beraberiz. Yerel yönetimlerimizin temel taşı olan muhtarlarımızla ilçemizi daha ileriye taşımak adına büyük işler başardık; İnşallah birlikte çok daha büyük işler başaracağız” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu