Haber

Bakan Soylu bunu pratikte gösterdi! Fotoğrafını çektiği ismin tüm bilgileri 3 saniyede açıldı

İçişleri Bakanı AK Parti İstanbul 2. Bölge Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, ShiftDelete.Net adlı Youtube kanalına konuk oldu. Yerli otomobili Togg ile şehirde kısa bir yolculuk yapan Soylu, o sırada telefonunda hangi uygulamaları kullandığını anlattı.

TÜM BİLGİLERİ SANİYELERDE VERİR

Telefonunda birçok sosyal medya uygulamasının bulunduğunu belirten Bakan Soylu, fotoğrafı çektikten saniyeler sonra kişinin kim olduğunu gösteren ‘DSÖ’ uygulamasına da değindi. Programı uygulamalı olarak gösteren Soylu, yolcu koltuğunda oturan kişinin fotoğrafını çektikten 3 saniye sonra o kişiye ait tüm bilgilerin ekrana geldiğini gösterdi. O an araçta bulunanlar da büyük şaşkınlık yaşadı.

“DÜNYADA BİR”

Soylu, “Bu WhatsApp’tan daha değerli bir şey. Dünyada benzeri yok. Türkiye’deki tüm olayları filtreliyor. Türkiye’deki tüm kişi ve kurumlarda yaşananları aktarıyor. Tüm polis teşkilatında… Bir Dünyada teknolojiyi en iyi kullanan bakanlıklardan.” İçişleri Bakanlığıdır. Bu konuda asla tevazu göstermem, asla. Bu devletin büyük güçleri var. Şu anda sana gösterdiğim yüz binde bir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu