Haber

Aktif Yaşlı Merkezi üyelerinden muhteşem sergi

Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Aktif Yaşlı Merkezi üyeleri özel bir stantta yaratıcılıklarını sergiledi. 65 yaş üstü bireyler sanata olan ilgilerini tuvallerine yansıtarak sanatseverlerin beğenisine sundu.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Aktif Yaşlı Merkezi, 65 yaş üstü bireylerin sosyal yaşamda aktif rol almasına ve kendini geliştirmesine destek olmaya devam ediyor. Sanatın yaşam kalitesine olumlu katkısına dikkat çeken aktif yaşlı merkezi üyeleri, değerli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. ANSAN’da merkezden hizmet alan 65 yaş üstü bireylerin fotoğraflarının çekildiği Fotoğraf Kümesi Standı açıldı. 18-22 Temmuz tarihleri ​​arasında açılacak olan özel stant, sanatseverler tarafından da beğeni topladı.

SERGİDEKİ 50 FOTOĞRAF

Sergi, her türden geniş bir fotoğraf koleksiyonu içeriyor. Renkli sulu boya tablolardan çarpıcı yağlı boya tablolara kadar farklı tekniklerde yapılan çalışmalar, yaşlı bireylerin bakış açılarını ve deneyimlerini yansıtıyor. Aktif Yaşlı Merkezi’nde hevesle ders veren eğitmen Çetin Çiğdem liderliğinde 65 yaş üstü bireyler yeteneklerini sergiliyor. 50 fotoğrafın yer aldığı stant, sanatın hayatın her evresinde değerli bir yere sahip olduğunu kanıtlıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu